середа, 28.10.2020

Звернення до Голови Державної податкової служби України щодо приймання електронних платіжних засобів таксистами - самозайнятими перевізниками

Голові

Державної податкової служби України

О.В. КЛИМЕНКУ

 

Шановний Олександре Вікторовичу!

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків» від 18.09.2012 року №5284 внесено зміни до Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 року №1023, у зв’язку з чим споживачам надається право на вільне використання електронних платіжних засобів для оплати за отриманий товар або послугу.

Виходячи з вищезазначеного, просимо Вас надати лист-роз’яснення щодо таких питань:

1. Чи є обов’язок з приймання електронних платіжних засобів у таксистів – самозайнятих перевізників відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків» від 18.09.2012 року №5284?

2. З якого моменту та в якому розмірі наступає відповідальність за порушення норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків» від 18.09.2012 року №5284?

3. Яким чином буде здійснюватися контроль за дотриманням можливості проведення безготівкових розрахунків?

4. Чи нестимуть відповідальність за порушення норм даного Закону фізичні особи, які надають послуги з перевезення пасажирів на таксі та/або автомобіля на замовлення без оформлення СПД (нелегальні перевізники) і яку?

З повагою,

Член Правління

Всеукраїнського об’єднання малого

та середнього бізнесу «Фортеця»                                                                    Світлана БОЙКО

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт