середа, 28.10.2020

Звернення до Голови Верховної Ради України щодо зняття з розгляду законопроекту по відміні попередження про проведення перевірок

Голові

Верховної Ради України

В.М. Литвину

Шановний Володимире Михайловичу! 

Верховна Рада України схвалила 06 вересня 2012 року у першому читанні проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо безпеки продукції », реєстраційний номер 9733, який суперечить інтересам споживачів.

Цей законопроект збільшує повноваження контролюючих органів і, відповідно, збільшує корупційні можливості їх представників, що автоматично збільшить вартість товарів і послуг на українському ринку.

Передбачається скасування попередження про проведення планової перевірки за 10 днів, а також відміна погодження проведення перевірок з керівним органом. Разом з цим, вже сьогодні у перевіряючих є право проводити позапланові перевірки без попередження, але в разі реальної необхідності, наприклад скарги споживача.

Норми, які пропонується відмінити, стримують корупцію вже 14 років і жодним чином не заважають захищати права споживачів, але саме тоді, коли вони порушені, а не з суб’єктивних бажань контролерів.

Враховуючи вище зазначене, просимо Вас ініціювати відхилення Верховною Радою України проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо безпеки продукції», реєстраційний номер 9733, як такого, який не вирішує поставлених перед ним завдань, але при цьому створює нові значні корупційні можливості для виконавчих органів.

Позиція депутатських фракцій щодо зазначеного законопроекту є показовою щодо  відношення політичних партій до корупції у владі.

 

З повагою,

Голова Всеукраїнського об'єднання

малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                              Оксана ПРОДАН

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт