середа, 28.10.2020

Звернення до Ірпінського міського голови В.Скаржинського щодо підвищення тарифів адміністрацією ринку ТОВ "Вектор 2002"

Ірпінському міському голові

Скаржинському В.Д.

Шановний Володимире Даниловичу!

Адміністрація ринку ТОВ «Вектор 2002» у м. Ірпінь постійно та безпідставно підвищує тарифи на послуги для підприємців, які працюють у м’ясному відділі.

Згадані тарифи вже стали у декілька разів більшими, ніж на ринках у прилеглих адміністративно-територіальних одиницях та не мають під собою економічно обумовленого підґрунтя.

Абзацом «а» пункту 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» надано право виконавчим комітетам місцевих рад встановлювати ціни і тарифи на побутові та інші послуги, а також контролювати їх дотримання.

В зв’язку з наведеним вище, керуючись абзацом «б» пункту 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», просимо Вас затвердити обґрунтовані граничні розміри плати за послуги, що надаються ринками з продажу продовольчих та непродовольчих товарів, розраховані у відповідності до Наказу Міністерства економіки України, Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 30.06.2009 року № 638/109 «Про затвердження Порядку розрахунку цін на послуги та оренду торгових приміщень (площ) та їх обслуговування на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів», а також зобов’язати адміністрацію ринку ТОВ «Вектор 2002» привести тарифи на послуги для підприємців у відповідність до встановлених показників.

 

 

З повагою,

Голова Всеукраїнського об'єднання

малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»          Оксана ПРОДАН 

 

ВІДПОВІДЬ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт