середа, 28.10.2020

Звернення до міністра економічного розвитку і торгівлі України П.Порошенка щодо необхідності відкликання Урядом законопроекту "Про внутрішню торгівлю", реєстр. №9443 від 10.11.2011 р.

Міністру економічного

розвитку та торгівлі України

П.О. ПОРОШЕНКУ

Шановний Петро Олексійовичу!

25 липня 2012 року відбулось засідання «круглого столу» «Визначення єдиної позиції бізнесу щодо законопроекту «Про внутрішню торгівлю», де представники Всеукраїнських об'єднань прийняли рішення про необхідність відкликання Урядом законопроекту «Про внутрішню торгівлю», реєстр. №9443 від 10.11.2011 р..

Усі присутні представники підприємницьких об'єднань висловили зауваження до цього законопроекту, більшість з яких відповідно до Висновку Головного науково-експертного управління Верховної Ради України від 16.11.2011 р. та Висновку Інституту законодавства Верховної Ради України (додається) не підлягають доопрацюванню в цьому проекті.

Директор Департаменту розвитку торгівлі заявив, що саме Ви підтримуєте законопроект «Про внутрішню торгівлю», реєстр. №9443 від 10.11.2-11 р., тому ми звертаємось до Вас особисто – ініціюйте відкликання цього проекту як такого, який не вирішує поставлених перед ним завдань, але при цьому створює для різних сфер торгівлі нові ускладнення та корупційні складові.

Сподіваємось, що Ви підтримаєте українських підприємців та зупините прийняття законопроект «Про внутрішню торгівлю», реєстр. №9443 від 10.11.2-11 р..

Підготовка ж іншого законопроекту можлива тільки після формулювання питань, які потребують узгодженого вирішення і тільки під іншим керівництвом профільного Департаменту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Додатки:

- список присутніх на засіданні «круглого столу» - на 1 арк.;

- Висновок Інституту законодавства Верховної Ради України – на 5 арк.

 

З повагою,

Голова Всеукраїнського об'єднання

малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                       Оксана ПРОДАН

 

ВІДПОВІДЬ МІНЕКОНОМРОЗВИТКУ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт