понеділок, 26.10.2020

Звернення до Голови Держземагентства щодо необхідності здійснення перевірки договорів оренди землі, які укладені ТОВ "Хмільник" з мешканцями м. Хмільник Вінницької обл.

Голові

Державного агентства

земельних ресурсів України

Тимченку С.М.

Шановний Сергію Михайловичу!

Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового договору оренди землі» від 03.03.2004 року №220 затверджено форму типового договору оренди, в якому містяться пункти, які сторони можуть заповнювати самостійно, з додержанням норм чинного законодавства.

У м. Хмільник Вінницької обл. ТОВ «Хмільник» проводить діяльність по підписанню договорів оренди на земельні ділянки, для чого пропонує власникам земельних ділянок договір оренди, який містить ряд пунктів (п.31, п.34, п.40, п.41 та ін.), що суперечать чинному законодавству.

Таким чином, користуючись необізнаністю власників земельних ділянок з гарантіями захисту прав власника, передбаченими Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України та іншими нормативно-правовими актами, що регулюють відносини оренди майна, ТОВ «Хмільник» укладає договори оренди землі, що прямо порушують вимоги чинного законодавства та права власників землі.

Виходячи з вищезазначеного, просимо Вас здійснити перевірку договорів оренди землі, які були укладені ТОВ «Хмільник» з власниками земельних ділянок на предмет їх відповідності законодавству та в разі виявлення порушень законодавства вжити заходів щодо притягнення до відповідальності уповноважених осіб ТОВ «Хмільник» та захисту права власності селян.

 

З повагою,

Голова Всеукраїнського об'єднання

малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                  Оксана ПРОДАН 

 

ВІДПОВІДЬ ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт