середа, 28.10.2020

Звернення до Кабінету Міністрів України, Мінпалива та НКРЕ щодо внесення змін до постанови НКРЕ від 15 червня 2012 року №750 «Про затвердження Змін доТарифів на електроенергію, що відпускається населенню»

Кабінет Міністрів України

 

Міністерство палива та

енергетики України

 

Національна комісія, що

здійснює державне регулювання

у сфері енергетики 

До Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» надходять звернення від організацій та підприємств, які працюють в області розробки й впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій, проектування, виробництві, продажу та монтажу енерговикористовуючого та енергогенеруючого устаткування, стосовно постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 15 червня 2012 року №750 «Про затвердження Змін до Тарифів на електроенергію, що відпускається населенню», яка суттєво зменшила можливості щодо впровадження енергозберігаючих технологій.

Зокрема, мова йде про використання теплових насосів українського виробництва, які використовують споживану енергію більш ефективніше ніж будь-які інші опалювальні пристрої. Низьке енергоспоживання досягається за рахунок високого ККД системи (від 300% до 700%), що дозволяє отримати на 1 кВт витраченої енергії 3-7 кВт теплової енергії або 15-25 кВт потужності пасивного охолодження.

Для стимулювання розвитку «зелених технологій», заохочення населення до використання енергозберігаючих технологій та раціонального споживання енергоносіїв пропонуємо доповнити постанову НКРЕ від 15.06.2012 р. №750 наступним:

«9. Вказані Зміни не застосовуються до суб’єктів, які використовують енергозберігаюче обладнання, зокрема, теплові насоси.».

 

Голова Всеукраїнського об'єднання

малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                       Оксана ПРОДАН


ВІДПОВІДЬ НКРЕ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт