четвер, 01.10.2020

Відповідь підприємцям з м. Курахове, Донецької області

ФОП Шафієвій Г.П.

Шановна пані Шафієва та підприємці м. Курахове!

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання підприємців малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ» має на меті захист прав та інтересів підприємців та є відкритою для співпраці.

ГО «ФОРТЕЦЯ» розробила та передала до Кабінету Міністрів України проект Закону України «Про внесення змін до законів України щодо оподаткування суб’єктів малого підприємництва», який було прийнято за основу Урядовою робочою групою з питань підготовки проекту закону щодо реформування спрощеної системи оподаткування та обліку суб'єктів малого підприємництва.

Що стосується доплати до мінімального розміру страхового внеску, то Закон України «Про внесення змін до законів України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» та «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» несьогоднішній день є чинним. Норма цього Закону щодо сплати підприємцями доплати до мінімального розміру страхового внеску оскаржувалася в судовому порядку, але позов задоволений не був.

Інформація, яка стосується підприємницької діяльності, розміщується поки що на моєму сайті www.prodan.net.ua, але в майбутньому буде відкрито сайт ГО «ФОРТЕЦЯ» www.fortetsya.org.ua, з якого буде здійснюватись щоденна розсилка.

Осередки ГО «ФОРТЕЦЯ» лише створюються, тому на сьогодні зв’язуватися Ви можете з центральним офісом за телефоном 044-253-24-88 або електронною поштою office@prodan.net.ua. В майбутньому, після створення осередку в Донецькій області ми надамо Вам всі його координати.

 

З повагою та надією на плідну співпрацю,

Голова ГО «ФОРТЕЦЯ»                                                                   Оксана ПРОДАН

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт