субота, 15.08.2020

Звернення до Президента України щодо необхідності підписання законопроекту "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» (щодо спрощеної системи оподаткування), реєстр. №8521

Президенту України

В.Ф. ЯНУКОВИЧУ

Шановний Вікторе Федоровичу!

20 жовтня Верховна Рада України схвалила проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва), реєстр. №8521.

Це проект, який розробили підприємці – ініціатори та організатори акцій протесту проти Податкового кодексу України у 2010 році;

це проект, який за Вашим дорученням опрацював і вніс до Парламенту Кабінет Міністрів України;

це проект, який опрацьовувався в Комітеті Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності, податкової та митної політики за нашої активної участі та підтримки.

Прийнятий народними депутатами Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва) забезпечує можливість роботи та розвитку малому бізнесу, створює умови співпраці малого, середнього та великого бізнесу і, одночасно, унеможливлює використання спрощеної системи оподаткування для уникнення оподаткування податком на прибуток та податком на додану вартість.

Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва), прийнятий 20.10.2011 р., відповідає Вашим ініціативам, направленим на створення сприятливих умов для розвитку в Україні малого та середнього бізнесу.

З повагою,

Голова Всеукраїнського об'єднання

малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                  Оксана ПРОДАН

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт