вівторок, 29.09.2020

Звернення до Голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення та правоохоронної діяльності щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності

Голові Комітету

Верховної Ради України

з питань законодавчого забезпечення

та правоохоронної  діяльності

В.Д. ШВЕЦЮ

 

Шановний Віталію Дмитровичу!

 

За поданням Президента України Віктора Януковича Верховна Рада України схвалила у першому читанні законопроект № 9221 від 27 вересня 2011р. про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності).

В проекті не змінено санкції по ст..366 КК України, яка дозволить слідчим органам наполягати на позбавленні волі за внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей. Як Вам відомо ухилення від сплати податків тісно пов’язано з подачею декларацій та інших документів посадовими особами з внесенням до них недостовірних даних, що завжди можна кваліфікувати за ознаками ст..366 КК України.  

Тому прийняття  Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відповідальності за економічні правопорушення)” без  врахування необхідності гуманізації  правопорушень, передбачених ст.366 КК України, перешкодить  прогресивним реформам на шляху  поліпшення інвестиційного середовища та зменшення адміністративного тиску на підприємців України.

Зважаючи на зазначене вище, просимо Вас при підготовці законопроекту № 9221 від 27.09.11р. “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відповідальності за економічні правопорушення)” в Комітеті, який Ви очолює, внести поправку щодо заміна передбаченого ст..366 КК України покарання у вигляді позбавлення волі на сплату штрафа.

 

З повагою,

Голова Всеукраїнського об'єднання

малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                  Оксана ПРОДАН

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт