субота, 15.08.2020

Лист до Міністра соціальної політики України стосовно законопроектів щодо стимулювання сплати поточних платежів з єдиного внеску

Віце-прем'єр-міністру України

 

Міністру соціальної

політики України

С.Л. ТІГІПКУ

Шановний Сергію Леонідовичу!

Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ» розглянуло проекти Законів України «Про заходи щодо стимулювання сплати поточних платежів з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та погашення заборгованості до Пенсійного фонду України» та «Про внесення зміни до Податкового кодексу України» та повідомляє наступне.

Проект Закону України «Про заходи щодо стимулювання сплати поточних платежів з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та погашення заборгованості до Пенсійного фонду України» є алогічним, так як до тих, хто має заборгованість у 2010 році, не може застосовуватись через норму «шести місяців» після набрання ним чинності. Крім цього, цей проект звужує права і можливості підприємців, які сьогодні можуть погашати заборгованість без укладання договору і обмежень у часі.

Проект Закону України «Про внесення зміни до Податкового кодексу України» змішує оподаткування та страхування і вводить додаткову санкцію за несплату єдиного внеску, що робить покарання подвійним і суперечить Конституції України.

Зважаючи на зазначене вище, ці законопроекти не можуть вноситись на розгляд Уряду та Верховної Ради України як такі, що суперечать Конституції України та порушують права громадян.

З повагою,

Голова Всеукраїнського об'єднання

малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                Оксана ПРОДАН

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт