п'ятниця, 09.06.2023

Лист до Голови Правління Пенсійного фонду України щодо надання роз'яснень стосовно обліку страхового стажу та порядку надання інформації про наявний страховий стаж застрахованій особі

Голові Правління

Пенсійного фонду України

Б.О. ЗАЙЧУКУ

Шановний Борисе Олександровичу!

До Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» звертаються громадяни та фізичні особи-підприємці, які при призначенні пенсій або при отриманні інформації, що стосується їх страхового стажу, стикаються із величезними труднощами при отриманні та розшифровці громіздких та незрозумілих таблиць, які містить в собі форма ОК-5 з індивідуальних відомостей про застраховану особу.

Дані роздруківки форми ОК-5 з індивідуальних відомостей про застраховану особу, у переважній більшості випадків у графах «страховий стаж» та «усього за рік для пенсії» практично в усіх випадках та за усі роки містить позначку „0”.

Тобто, із відповідей районних Управлінь пенсійного фонду України у вигляді цієї форми випливає що стаж застрахованій особі взагалі не зараховується.

Таким чином порушуються права застрахованих осіб, викладенні в ст. 16 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» N 1058-IV від 9 липня 2003 року на отримання інформації про власний страховий стаж.

Просимо Вас надати роз’яснення стосовно обліку страхового стажу та порядку надання інформації про наявний страховий стаж застрахованій особі.

 

З повагою,

Голова Всеукраїнського об'єднання

малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                  Оксана ПРОДАН

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт