четвер, 08.06.2023

Звернення до Голови Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва Ю. Свириденко щодо проєкту по застосуванню РРО та зниженню фіскального тиску для платників єдиного податку

Голові

Ради з питань сприяння

розвитку малого

підприємництва

Заступнику Керівника

Офісу Президента України

Ю.А. СВИРИДЕНКО

Шановна Юліє Анатоліївно!

Рада з питань сприяння розвитку малого підприємництва при Офісі Президента України була створена Президентом України 22 грудня 2020 року для напрацювання рішень щодо проблемних питань малого бізнесу, серед яких першочерговим було питання застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Робоча група у складі представників підприємців, органів державної влади та експертів напрацювала законопроєкт, який дає відповіді на частину питань, що стоять викликом для малого бізнесу, але проєкт не затверджено Радою і не передано для реєстрації в Верховній Раді України.

За кілька місяців настане 01.01.2022 року – час, після якого без змін в законодавстві буде знищено велику кількість дрібного бізнесу, викривлено конкуренцію та створено ще одну причину для росту цін на споживчі товари.

Для уникнення трагедії, просимо терміново провести засідання Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва при Офісі Президента України, на якій розглянути та підтримати проєкт Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення порядку ведення обліку і застосування реєстраторів розрахункових операцій та зниження фіскального тиску на платників податків», а також ініціювати його внесення до Верховної Ради України.

 

З повагою,

Голова Всеукраїнського об'єднання

малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                        Оксана ПРОДАН

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт