п'ятниця, 09.06.2023

Лист до Голови Чернігівської ОДА стосовно підтримки законопроекту №8521

Голові

Чернігівської обласної

державної адміністрації

В.М. ХОМЕНКУ

Шановний Володимире Миколайовичу!

Ми дякуємо Вам за те, що Чернігівська обласна державна адміністрація розглядає законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва)», реєстр. №8521, із залученням об'єднань підприємців та роботодавців. Члени ВОМСБ «ФОРТЕЦЯ» в Чернігівській області, а це – Чернігівська обласна організація роботодавців «Солідарність» та Профспілкова організація «Чернігівська профспілка підприємців «Єдність», також приймають участь в організованому Вами обговоренні.

Зазначений законопроект був розроблений урядовою робочою групою на базі законопроекту, розробленого підприємцями та внесеного Уряду 04 лютого 2011 року ВОМСБ «ФОРТЕЦЯ». Кінцева редакція цього законопроекту обговорювалась і погоджувалась бізнесом до 13.05.2011 р.

Зважаючи на зазначене, просимо Вас підтримати законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва)», реєстр. №8521.

 

З повагою,

Голова Всеукраїнського об'єднання

малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                  Оксана ПРОДАН

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт