четвер, 08.06.2023

Звернення ГО "Фортеця" до Голови Верховної Ради України щодо законопроекту "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавчого регулювання у галузі зовнішньої реклами", реєстр. №2702-д

 

 

 

Голові Верховної Ради України
А.В. ПАРУБІЮ

 

 

 

Шановний Андрію Володимировичу!

20.10.2017 року у Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавчого регулювання у галузі зовнішньої реклами», реєстр. №2702-д, метою якого є створення сприятливих правових умов для покращення благоустрою населених пунктів та підприємницького середовища шляхом комплексного законодавчого врегулювання питань, пов’язаних з розміщенням зовнішньої реклами.

30.11.2017 року відбулося засідання Ради Громадської організації Всеукраїнське об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця», в якому взяли участь лідери підприємницьких об’єднань з різних областей України, експерти та представники бізнесу. За результатами обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавчого регулювання у галузі зовнішньої реклами», реєстр. №2702-д учасниками засідання одноголосно було підтримано необхідність у прийнятті такого нормативно-правового акту.

Зважаючи на вищезазначене, просимо Вас забезпечити включення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавчого регулювання у галузі зовнішньої реклами», реєстр. №2702-д до порядку денного найближчого пленарного засідання Верховної Ради України та підтримати його, що дозволить створити необхідні правові умови для подолання корупції у сфері розміщення зовнішньої реклами завдяки запровадженню єдиного, чіткого і прозорого порядку законодавчого регулювання відносин у цій сфері та сприятиме наповненню місцевих бюджетів.

 

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського об’єднання малого

та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                           Андрій  МАНЖЕЛІЙ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт