п'ятниця, 09.06.2023

Звернення до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. щодо включення законопроекту №5711 до порядку денного

 

Голові Верховної Ради України
А.В. ПАРУБІЮ

 

 

 

Шановний Андрію Володимировичу!

30 листопада 2017 року на засіданні Ради Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця» лідерами підприємницьких об’єднань з різних областей України підтримано необхідність невідкладного прийняття Верховною Радою України змін до законодавства, які передбачені законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства», реєстр. №5711.

Прийняття проекту Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства», реєстр. №5711 дозволить привести санкції за порушення законодавства про працю до економічно обґрунтованого рівня та вбереже від можливого припинення підприємницької діяльності багатьох представників малого та середнього бізнесу.

Зважаючи на вищезазначене, просимо Вас забезпечити невідкладне внесення на розгляд  Верховної Ради України та підтримку проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства», реєстр. №5711, прийняття якого є необхідним для малого та середнього бізнесу України.

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського об’єднання малого

та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                           Андрій  МАНЖЕЛІЙ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт