субота, 10.06.2023

Звернення до голів депутатских фракцій та груп у ВРУ щодо законопроекту №5711

 

 

Головам депутатських фракцій

та груп у Верховній Раді України


30 листопада 2017 року на засіданні Ради Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця» лідерами підприємницьких об’єднань з різних областей України підтримано необхідність невідкладного прийняття Верховною Радою України змін до законодавства, які передбачені законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства», реєстр. №5711.

Прийняття проекту Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства», реєстр. №5711 дозволить привести санкції за порушення законодавства про працю до економічно обґрунтованого рівня та вбереже від можливого припинення підприємницької діяльності багатьох представників малого та середнього бізнесу.

Зважаючи на вищезазначене, просимо Вас підтримати включення до порядку денного найближчої сесії  Верховної Ради України проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства», реєстр. №5711 та підтримати його.

 

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського об’єднання малого

та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                       Андрій  МАНЖЕЛІЙ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт