субота, 25.09.2021

Звернення до Голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Денісової Л.Л. щодо законопроекту №5711

 

Голові

Комітету Верховної Ради України
з питань соціальної політики, зайнятості

та пенсійного забезпечення
Л.Л. ДЕНІСОВІЙ

 

Шановна Людмило Леонтіївно!

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця» від імені суб’єктів господарювання малого та середнього бізнесу висловлює Вам та членам Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення вдячність за підтримку проекту Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства», реєстр. №5711.

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства», реєстр. №5711 спрямований на збереження робочих місць, зупинення тінізації ринку праці та на зниження ризиків можливого припинення господарської діяльності малим та середнім бізнесом.

В зв’язку із зазначеним, сподіваємося на Вашу подальшу підтримку проекту Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства», реєстр. №5711, прийняття якого є першочерговим для малого та середнього бізнесу України, при його розгляді Верховною Радою України.

 

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського об’єднання малого

та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                           Андрій  МАНЖЕЛІЙ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт