середа, 22.03.2023

Звернення до Голови Комітету ВРУ з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення щодо невідкладного розгляду законопроекту №5711

Голові

 Комітету Верховної Ради України

з питань соціальної політики, зайнятості

та пенсійного забезпечення

Л.Л. ДЕНІСОВІЙ

 

 

Шановна Людмило Леонтіївно!

01 січня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016 року № 1774-VIII, яким внесено зміни до ряду законодавчих актів у сфері додержання законодавства про працю і зайнятість населення та встановлено не підйомні для підприємців розміри штрафних санкцій за його порушення.

На сьогодні підприємці відповідають за своїми зобов’язаннями усім належним їм майном, а застосування передбачених вищезазначеним законом штрафних санкцій за порушення законодавства про працю, максимальний розмір яких становить 320 000 гривень, стане причиною для ліквідації робочих місць, зменшення виробництва товарів і послуг та тінізації економіки.

25 січня 2017 року у Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства», реєстр. №5711, спрямований на недопущення ще більшої тінізації ринку праці, скорочення робочих місць та зниження ризиків можливого припинення господарської діяльності малим та середнім бізнесом, головним комітетом з опрацювання якого визначено Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

Лідерами підприємницьких об’єднань, які 26 січня 2017 року взяли участь у відкритому засіданні Ради громадської організації «Всеукраїнське об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця», було підтримано важливість та необхідність прийняття Верховною Радою України проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства», реєстр. №5711, як першочергового для малого та середнього бізнесу України.

Зважаючи на вищезазначене, просимо Вас забезпечити невідкладний розгляд та підтримку Комітетом Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства», реєстр. №5711, як такого, прийняття якого є першочерговим для малого та середнього бізнесу України.

 

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського об’єднання малого

та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                           Андрій  МАНЖЕЛІЙ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт