середа, 22.03.2023

Звернення ГО "Фортеця" до голів депутатських фракцій та груп Верховної Ради України щодо врахування позиції малого та середнього бізнесу при розгляді законопроекту №5132 у другому читанні

Голові

депутатської групи

«Партія «Відродження»

В.Ю. ХОМУТИННІКУ

 

Голові

депутатської фракції

політичної партії

«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

у Верховній Раді України

Ю.В. ТИМОШЕНКО

 

Голові

депутатської фракції

Партії «Блок Петра Порошенка»

І.О. ГРИНІВУ

 

Голові

депутатської групи

«Воля народу»

Я.М. МОСКАЛЕНКУ

 

Голові

депутатської фракції

Радикальної партії

Олега Ляшка

О.В. ЛЯШКУ

 

Голові

депутатської фракції

Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»

М.Ю. БУРБАКУ

 

Співголовам

депутатської фракції

Політичної партії «Опозиційний блок» у Верховній Раді України восьмого скликання

Ю.А. БОЙКО

О.Ю. ВІЛКУЛУ

 

Голові

депутатської фракції

Політичної партії

«Об'єднання «САМОПОМІЧ»

О.Р. БЕРЕЗЮКУ

 

Шановний Віталію Юрійовичу!

06.12.2016 року Верховною Радою України в першому читанні було прийнято проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», реєстр. № 5132, з пропозиціями Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

Пропозиції Комітету передбачають зміни до ст. 9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо запровадження для підприємців, які здійснюють торгівлю технічно складними побутовими товарами, що підлягають гарантійному ремонту, обов’язку із застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця», яке об’єднує понад 100 000 підприємців з усієї України, вважає, що запровадження для підприємців, які здійснюють торгівлю технічно складними побутовими товарами, що підлягають гарантійному ремонту, обов’язку із застосування реєстраторів розрахункових операцій призведе до збільшення ризиків можливого припинення господарської діяльності малим та середнім бізнесом через відсутність економічної доцільності здійснення підприємницької діяльності, скорочення робочих місць, збільшення тінізації сектору МСБ, суттєвого зменшення надходжень до державного та місцевих бюджетів та наростанню соціальної напруги в суспільстві.

Виходячи з вищезазначеного, просимо Вас врахувати позицію малого та середнього бізнесу України та при розгляді проекту Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», реєстр. № 5132, у другому читанні виключити норми щодо запровадження обов’язку із застосування реєстраторів розрахункових операцій підприємцями, які здійснюють торгівлю технічно складними побутовими товарами, що підлягають гарантійному ремонту, а саме підпункт б) пункт 2 розділу ІІ «Прикінцевих положень» законопроекту.

 

 

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського об’єднання малого

та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                           Андрій  МАНЖЕЛІЙ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт