середа, 22.03.2023

Звернення до Президента України Порошенка П.О. щодо підтримки законопроекту №3872 від 02.02.16 року, яким пропонується встановити на 2 роки коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки землі на рівні 1

Президенту України

П.О. ПОРОШЕНКУ 

Шановний Петре Олексійовичу!

02.02.2016 року у Верховній Раді України було зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо призупинення індексації нормативної грошової оцінки землі з метою збереження виробничого потенціалу вітчизняних підприємств» за реєстр. №3872.

Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця», яке об’єднує понад 99 тисяч підприємців з різних областей України, виражає свою підтримку у необхідності прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо призупинення індексації нормативної грошової оцінки землі з метою збереження виробничого потенціалу вітчизняних підприємств» від 02.02.2016 року реєстр. №3872 у зв’язку з наступним.

Зазначеним законопроектом пропонується тимчасово, терміном на 2 роки, встановити коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель на рівні 1, що дасть змогу забезпечити збереження існуючого виробничого потенціалу країни шляхом скасування на 2 роки збільшення розміру земельного податку та орендної плати за землю внаслідок індексації.

У 2015 році в Україні відбувся значний спад промислового виробництва, таким чином індексація нормативної грошової оцінки земель в 2016 та 2017 роках критично вдарить по вітчизняній промисловості.

В зв’язку із вищезазначеним,  просимо Вас підтримати необхідність прийняття Верховною Радою України проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо призупинення індексації нормативної грошової оцінки землі з метою збереження виробничого потенціалу вітчизняних підприємств» від 02.02.2016 року реєстр. №3872, прийняття якого зменшить фіскальне навантаження на підприємства, дозволить мінімізувати зростання собівартості продукції і послуг, збереже робочі місця та виробничий потенціал промислових підприємств.

 

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського об’єднання малого

та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                            Андрій МАНЖЕЛІЙ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт