п'ятниця, 09.06.2023

Звернення ГО "Фортеця" до Голови Державної регуляторної служби України Ляпіної К.М. щодо утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при ДРСУ

Голові

Державної регуляторної служби України

К.М. ЛЯПІНЙ

Шановна Ксеніє Михайлівно!

Розпорядженням Кабінету Міністрів України «Питання Державної регуляторної служби» від 26.06.2015 року №643-р було погоджено пропозицію Державної регуляторної служби щодо забезпечення здійснення покладених на Службу функцій і повноважень Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, що припиняється.

Постановою Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 року №996 визначені засади залучення представників інститутів громадянського суспільства до участі у формуванні і реалізації державної політики.

Так, відповідно до пункту 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого Постановою, для формування складу громадської ради орган не пізніше ніж за 60 календарних днів до визначеної дати проведення установчих зборів утворює ініціативну групу з їх підготовки за участю інститутів громадянського суспільства.

Враховуючи вищезазначене, просимо Вас забезпечити утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Державній регуляторній службі України.

До складу ініціативної групи пропонуємо включити члена громадської організації Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» Пліву Олександра Анатолійовича, e-mail: info@fortetsya.org.ua; роб. тел.: 253-21-39; моб. тел.: 095-594-22-62.

 

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського об’єднання малого та

середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                                  Андрій МАНЖЕЛІЙ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт